Počasie Marystown dnes
Predpoveď počasia Marystown 26. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 9 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota -1 °C.Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 47,1666; -55,1483
nadmorská výška: 17 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Marystown, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severný |
1006 hPa | 89 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 82% | 0% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1010 hPa | 78 % | 2 °C | 99 % | 0% | 99% | 24% | 0% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1013 hPa | 69 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 26% | 0% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1017 hPa | 82 % | 1 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| polojasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1019 hPa | 86 % | -2 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 09:30
14:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1020 hPa | 66 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 62 % | 2 °C | 92 % | 0% | 7% | 91% | 0% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,3 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 78 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 16% | |
Marystown, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 47,1666; -55,1483
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Počet obyvateľov: 2 697
Nadmorská výška: 17 m
Administratívna časť:
- Newfoundland and Labrador, Saint John's
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Marystown, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Marystown.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Marystown dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Marystown
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Marystown
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 14:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 20:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 21:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:01 | 22:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:44 | 26.04.2026 04:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |