Počasie Marystown týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Marystown na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
7 / 0°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| -1 °C | -4 °C | 03:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 09:00 | |
| 7 °C | 4 °C | 15:00 | |
| 0 °C | -2 °C | 21:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 20:19
PO HODINÁCH
západ slnka 20:19
Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 47,1666; -55,1483
nadmorská výška: 17 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Marystown, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 94 % | -1 °C | 60 % | 0% | 60% | 1% | 0% | |
| 09:30
14:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 68 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 59 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| jasno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 88 % | -1 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1023 hPa | 90 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Marystown, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 47,1666; -55,1483
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Počet obyvateľov: 2 697
Nadmorská výška: 17 m
Administratívna časť:
- Newfoundland and Labrador, Saint John's
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Marystown, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Marystown.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Marystown dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Marystown
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:42 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:54 | 22:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:19 | 29.04.2026 04:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |