Počasie Observation Point dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Observation Point na 10 dní.
Piatok 22. máj
6 / 2°C
| 2.3 mm | 46 km/h |
| 2 °C | -2 °C | 03:00 | |
| 4 °C | -1 °C | 09:00 | |
| 6 °C | 2 °C | 15:00 | |
| 4 °C | 0 °C | 21:00 |
východ slnka 05:11
západ slnka 21:07
PO HODINÁCH
západ slnka 21:07
Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 51,3334; -55,6147
nadmorská výška: 34 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Observation Point, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| jasno | 2 °C -2 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h západný |
1005 hPa | 75 % | -2 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| jasno | 4 °C 0 °C |
0,1 mm | 10.0 m/s36 km/h západný |
1006 hPa | 64 % | -2 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 15:30
20:00
| polojasno | 6 °C 1 °C |
0,0 mm | 12.8 m/s46 km/h západný |
1003 hPa | 61 % | 0 °C | 25 % | 0% | 8% | 21% | 0% | |
| 21:30
02:00
| dážď | 4 °C -1 °C |
2,2 mm | 10.7 m/s39 km/h západný |
1003 hPa | 58 % | -3 °C | 90 % | 0% | 0% | 63% | 82% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | 2 °C -2 °C |
0,4 mm | 10.5 m/s38 km/h západoseverozápadný |
1002 hPa | 82 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 96% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severozápadný |
1008 hPa | 69 % | 0 °C | 93 % | 0% | 21% | 89% | 43% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 61 % | 2 °C | 96 % | 0% | 92% | 47% | 53% | |
| 21:30
02:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 71 % | 1 °C | 47 % | 0% | 32% | 8% | 22% | |
Observation Point, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 51,3334; -55,6147
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Observation Point, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Observation Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Observation Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Observation Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:11 | 21:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 15:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:27 | 21:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:28 | 22:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:38 | 00:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:21 | 23.05.2026 02:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |