Počasie Observation Point dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Observation Point na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
6 / 2°C
| 0.5 mm | 39 km/h |
| 2 °C | -2 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 15:00 | |
| 4 °C | -1 °C | 21:00 |
východ slnka 05:12
západ slnka 21:06
PO HODINÁCH
západ slnka 21:06
Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 51,3334; -55,6147
nadmorská výška: 34 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Observation Point, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | 2 °C -2 °C |
0,4 mm | 8.9 m/s32 km/h juhovýchodný |
992 hPa | 95 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 12% | 0% | |
| 09:30
14:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,1 mm | 8.6 m/s31 km/h západojuhozápadný |
987 hPa | 91 % | 5 °C | 85 % | 0% | 67% | 71% | 0% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 6 °C 2 °C |
0,0 mm | 10.8 m/s39 km/h západoseverozápadný |
990 hPa | 66 % | 0 °C | 93 % | 0% | 89% | 83% | 0% | |
| 21:30
02:00
| oblačno | 4 °C 0 °C |
0,0 mm | 10.1 m/s36 km/h severozápadný |
1002 hPa | 68 % | -1 °C | 83 % | 0% | 82% | 4% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| jasno | 2 °C -2 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h západný |
1005 hPa | 75 % | -2 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| jasno | 4 °C 0 °C |
0,1 mm | 10.0 m/s36 km/h západný |
1006 hPa | 64 % | -2 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 15:30
20:00
| polojasno | 6 °C 1 °C |
0,0 mm | 12.8 m/s46 km/h západný |
1003 hPa | 61 % | 0 °C | 25 % | 0% | 8% | 21% | 0% | |
| 21:30
02:00
| dážď | 4 °C -1 °C |
2,2 mm | 10.7 m/s39 km/h západný |
1003 hPa | 58 % | -3 °C | 90 % | 0% | 0% | 63% | 82% | |
Observation Point, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 51,3334; -55,6147
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Observation Point, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Observation Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Observation Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Observation Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:12 | 21:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 15:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:29 | 21:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:31 | 22:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:47 | 00:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:55 | 22.05.2026 02:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |