Počasie Akure, Ondo vikend
Predpoveď počasia pre mesto Akure, Ondo na tento alebo budúci víkend.
Sobota 2. máj
32 / 24°C
| 1.5 mm | 8 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 18:47
PO HODINÁCH
západ slnka 18:47
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Akure, Ondo, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,6 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 32 °C 37 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 60 % | 23 °C | 99 % | 0% | 7% | 13% | 99% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1008 hPa | 84 % | 23 °C | 78 % | 0% | 10% | 3% | 75% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 60% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 90% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 32 °C 37 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 58 % | 22 °C | 13 % | 0% | 2% | 6% | 6% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 77 % | 23 °C | 88 % | 0% | 0% | 12% | 86% | |
Akure, Ondo, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,2526; 5,1931
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 420 594
Nadmorská výška: 353 m
Administratívna časť:
- Ondo State, Akure, Ondo
- Akure South, Akure, Ondo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Akure, Ondo, Nigéria. Predpoveď počasia Akure, Ondo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Akure, Ondo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 26,0 °C | 19,0 °C | 33,7 °C | |
| február | 28,1 °C | 21,6 °C | 35,8 °C | 1 |
| marec | 28,3 °C | 23,2 °C | 35,9 °C | 3 |
| apríl | 28,1 °C | 23,1 °C | 34,2 °C | 7 |
| máj | 27,0 °C | 22,5 °C | 32,6 °C | 10 |
| jún | 25,5 °C | 21,6 °C | 30,9 °C | 13 |
| júl | 24,5 °C | 21,3 °C | 29,2 °C | 12 |
| august | 24,5 °C | 21,2 °C | 28,8 °C | 10 |
| september | 24,6 °C | 21,1 °C | 29,8 °C | 16 |
| október | 25,6 °C | 21,3 °C | 31,3 °C | 10 |
| november | 26,2 °C | 20,2 °C | 33,6 °C | 1 |
| december | 25,7 °C | 18,7 °C | 33,6 °C |
Astronomické informácie Akure, Ondo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 18:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 19:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:37 | 19:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:12 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:41 | 02.05.2026 06:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |