Počasie Alase, Oyo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Alase, Oyo na 10 dní.
Utorok 26. máj
28 / 24°C
| 3.3 mm | 3 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
|
|
Predpoveď počasia Alase, Oyo, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
2,5 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 23% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,8 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 20% | 32% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 23 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 93% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 84 % | 23 °C | 13 % | 0% | 12% | 0% | 1% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,1 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 91 % | 0% | 25% | 5% | 87% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 88 % | 0% | 18% | 0% | 85% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
1,8 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 70 % | 23 °C | 100 % | 0% | 99% | 7% | 88% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 88 % | 24 °C | 91 % | 0% | 12% | 7% | 89% | |
Alase, Oyo, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,5370; 3,9117
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Alase, Oyo, Nigéria. Predpoveď počasia Alase, Oyo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Alase, Oyo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Alase, Oyo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 12:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:37 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:10 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:27 | 26.05.2026 02:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |