Počasie Ijero-Ekiti dnes
Predpoveď počasia Ijero-Ekiti 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie slabý dážď, poludnie silný dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 12,1 mm. V noci najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ijero-Ekiti, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 99% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,7 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 96% | 1% | 96% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 28 °C 32 °C |
11,1 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 22 °C | 92 % | 0% | 31% | 23% | 87% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 85% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 97% | 14% | 98% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 22 °C | 66 % | 0% | 33% | 10% | 43% | |
| 19:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
5,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 82 % | 23 °C | 78 % | 0% | 1% | 29% | 69% | |
Ijero-Ekiti, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,8151; 5,0672
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 167 632
Nadmorská výška: 463 m
Administratívna časť:
- Ekiti State, Ado-Ekiti
- Ijero, Ijero-Ekiti
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ijero-Ekiti, Nigéria. Predpoveď počasia Ijero-Ekiti.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ijero-Ekiti dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ijero-Ekiti
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ijero-Ekiti
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 18:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 19:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:01 | 26.04.2026 02:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |