Počasie Ijero-Ekiti dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ijero-Ekiti na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 22°C
| 8.4 mm | 4 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
|
|
Predpoveď počasia Ijero-Ekiti, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 100% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
7,8 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 71 % | 23 °C | 40 % | 0% | 17% | 4% | 27% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 1% | 7% | 100% | |
Ijero-Ekiti, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,8151; 5,0672
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 167 632
Nadmorská výška: 463 m
Administratívna časť:
- Ekiti State, Ado-Ekiti
- Ijero, Ijero-Ekiti
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ijero-Ekiti, Nigéria. Predpoveď počasia Ijero-Ekiti.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ijero-Ekiti dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ijero-Ekiti
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 19:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:37 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:12 | 20:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:55 | 01.05.2026 05:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |