Počasie Ikola pozajtra
| 26 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
Predpoveď počasia Ikola 18. máj 2026
Cez deň ráno dažďové prehánky, dopoludnie dážď, poludnie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 20,1 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 19,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ikola, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 83 % | 24 °C | 99 % | 0% | 7% | 96% | 70% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 83 % | 24 °C | 99 % | 0% | 9% | 93% | 98% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 84 % | 24 °C | 98 % | 0% | 7% | 60% | 96% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1010 hPa | 85 % | 24 °C | 78 % | 0% | 7% | 15% | 74% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 87 % | 24 °C | 67 % | 0% | 7% | 10% | 62% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1010 hPa | 89 % | 24 °C | 8 % | 0% | 7% | 0% | 1% | |
| 06:00
07:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
1,8 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 24 °C | 94 % | 0% | 51% | 2% | 89% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,8 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1013 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 22% | 98% | |
| 08:00
09:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
0,5 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 92 % | 23 °C | 98 % | 0% | 0% | 10% | 98% | |
| 09:00
10:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 24 °C | 99 % | 0% | 4% | 0% | 99% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 84 % | 24 °C | 85 % | 0% | 28% | 2% | 78% | |
| 11:00
12:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 79 % | 24 °C | 100 % | 0% | 98% | 21% | 89% | |
| 12:00
13:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
0,9 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 78 % | 24 °C | 93 % | 0% | 38% | 59% | 75% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
0,5 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 24 °C | 98 % | 0% | 50% | 66% | 90% | |
| 14:00
15:00
| dážď | 29 °C 33 °C |
0,7 mm | 6.6 m/s24 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 73 % | 23 °C | 95 % | 0% | 45% | 12% | 90% | |
| 15:00
16:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
3,2 mm | 6.8 m/s24 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 24 °C | 84 % | 0% | 26% | 27% | 72% | |
| 16:00
17:00
| silný dážď | 27 °C 31 °C |
4,7 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 82 % | 23 °C | 95 % | 0% | 43% | 35% | 89% | |
| 17:00
18:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
1,4 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 86 % | 23 °C | 99 % | 0% | 56% | 23% | 97% | |
| 18:00
19:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
1,4 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 26% | 5% | 99% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
0,3 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 24 °C | 99 % | 0% | 31% | 14% | 99% | |
| 20:00
21:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
0,9 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 24 °C | 99 % | 0% | 29% | 3% | 99% | |
| 21:00
22:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
2,2 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1012 hPa | 89 % | 23 °C | 100 % | 0% | 98% | 29% | 99% | |
| 22:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 8% | 100% | |
| 23:00
00:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 50% | 19% | 100% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 18% | 8% | 100% | |
| 01:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
19,2 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 27% | 100% | |
| 07:00
08:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
20,9 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 33% | 100% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
3,8 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 89 % | 23 °C | 100 % | 0% | 52% | 100% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 68 % | 0% | 21% | 5% | 58% | |
Ikola, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 6,6249; 3,2432
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ikola, Nigéria. Predpoveď počasia Ikola.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ikola dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ikola
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:16 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:56 | 18.05.2026 20:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |