Počasie Ikola týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ikola na tento a budúci týždeň.
Utorok 19. máj
26 / 25°C
| 44.0 mm | 10 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ikola, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 18% | 8% | 100% | |
| 01:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
19,2 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 27% | 100% | |
| 07:00
08:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
20,9 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 33% | 100% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
3,8 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 89 % | 23 °C | 100 % | 0% | 52% | 100% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 68 % | 0% | 21% | 5% | 58% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 24 °C | 98 % | 0% | 6% | 98% | 29% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
0,7 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 75 % | 0% | 12% | 9% | 69% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
2,1 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 24 °C | 19 % | 0% | 18% | 1% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 85 % | 24 °C | 80 % | 0% | 14% | 8% | 75% | |
Ikola, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 6,6249; 3,2432
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ikola, Nigéria. Predpoveď počasia Ikola.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ikola dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ikola
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:16 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 09:03 | 19.05.2026 22:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |