Počasie Kalarejo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kalarejo na 10 dní.
Utorok 19. máj
29 / 23°C
| 11.3 mm | 5 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
|
|
Predpoveď počasia Kalarejo, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,7 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 47% | 100% | 62% | 89% | |
| 01:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
2,3 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1013 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 80% | 99% | 68% | 96% | |
| 02:00
03:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
3,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 20% | 42% | 100% | 100% | |
| 03:00
04:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
1,1 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 21% | 96% | 100% | 100% | |
| 04:00
05:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,8 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 41% | 97% | 99% | |
| 05:00
06:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 99 % | 10% | 36% | 52% | 98% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 12% | 96% | 80% | 97% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,5 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 99 % | 0% | 16% | 13% | 99% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
1,6 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 23 °C | 99 % | 0% | 48% | 28% | 97% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 56 % | 0% | 3% | 9% | 51% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 57 % | 0% | 7% | 1% | 53% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,1 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 97% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 30 °C 36 °C |
5,9 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 72 % | 24 °C | 97 % | 0% | 18% | 9% | 96% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 82 % | 0% | 10% | 0% | 80% | |
Kalarejo, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 6,3347; 4,8885
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kalarejo, Nigéria. Predpoveď počasia Kalarejo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kalarejo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kalarejo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:36 | 19:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:56 | 19.05.2026 21:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |