Počasie Kalarejo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kalarejo na 10 dní.
Streda 20. máj
30 / 24°C
| 7.1 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
|
|
Predpoveď počasia Kalarejo, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 57 % | 0% | 7% | 1% | 53% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,1 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 97% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 30 °C 36 °C |
5,9 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 72 % | 24 °C | 97 % | 0% | 18% | 9% | 96% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 82 % | 0% | 10% | 0% | 80% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,8 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 61% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 43 % | 0% | 7% | 0% | 38% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 31 °C 37 °C |
4,2 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 6% | 51% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
1,6 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 97 % | 0% | 37% | 16% | 96% | |
Kalarejo, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 6,3347; 4,8885
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kalarejo, Nigéria. Predpoveď počasia Kalarejo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kalarejo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kalarejo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 10:02 | 20.05.2026 22:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |