Počasie Odogbe dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Odogbe na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 24°C
| 0.0 mm | 2 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 13:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 19:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 18:46
PO HODINÁCH
západ slnka 18:46
|
|
Predpoveď počasia Odogbe, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 87 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 64 % | 0% | 57% | 0% | 18% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1009 hPa | 56 % | 23 °C | 28 % | 0% | 10% | 20% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 63 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 88 % | 23 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1009 hPa | 53 % | 22 °C | 48 % | 0% | 0% | 14% | 39% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1007 hPa | 62 % | 22 °C | 28 % | 0% | 10% | 13% | 8% | |
Odogbe, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 8,3422; 5,7953
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Odogbe, Nigéria. Predpoveď počasia Odogbe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Odogbe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Odogbe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 19:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 19:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 19:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:52 | 01.05.2026 05:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |