Počasie Odogbe dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Odogbe na 10 dní.
Pondelok 4. máj
38 / 28°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 30 °C | 35 °C | 01:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 07:00 | |
| 38 °C | 42 °C | 13:00 | |
| 36 °C | 39 °C | 19:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 18:46
PO HODINÁCH
západ slnka 18:46
|
|
Predpoveď počasia Odogbe, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 70 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 76 % | 23 °C | 99 % | 0% | 14% | 0% | 99% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 38 °C 42 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1007 hPa | 38 % | 21 °C | 51 % | 0% | 5% | 7% | 44% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1005 hPa | 41 % | 20 °C | 7 % | 0% | 0% | 1% | 4% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 63 % | 22 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 74 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 39 °C 43 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 35 % | 20 °C | 14 % | 0% | 5% | 9% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 36 % | 19 °C | 15 % | 0% | 0% | 14% | 2% | |
Odogbe, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 8,3422; 5,7953
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Odogbe, Nigéria. Predpoveď počasia Odogbe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Odogbe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Odogbe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 18:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 19:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 19:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 20:21 | 04.05.2026 08:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |