Počasie Okpotububo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Okpotububo na 10 dní.
Sobota 23. máj
27 / 24°C
| 5.2 mm | 9 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 18:43
PO HODINÁCH
západ slnka 18:43
|
|
Predpoveď počasia Okpotububo, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,5 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1013 hPa | 99 % | 23 °C | 97 % | 0% | 34% | 3% | 96% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 24 °C 30 °C |
2,5 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1013 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 89% | 2% | 98% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
2,2 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1013 hPa | 83 % | 24 °C | 76 % | 0% | 18% | 3% | 69% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 24 °C | 86 % | 0% | 7% | 1% | 85% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1013 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 5% | 7% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 33 °C 38 °C |
2,9 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1011 hPa | 53 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 98% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 94 % | 0% | 24% | 8% | 93% | |
Okpotububo, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 4,9500; 6,1333
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Okpotububo, Nigéria. Predpoveď počasia Okpotububo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Okpotububo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Okpotububo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 18:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 19:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 19:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:56 | 23.05.2026 00:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |