Počasie Okpotububo týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Okpotububo na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 21. máj
32 / 23°C
| 15.3 mm | 5 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 18:43
PO HODINÁCH
západ slnka 18:43
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Okpotububo, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1013 hPa | 96 % | 24 °C | 60 % | 0% | 16% | 10% | 50% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 24 °C | 65 % | 0% | 10% | 0% | 61% | |
| 02:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 68 % | 0% | 7% | 17% | 59% | |
| 03:00
04:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 91 % | 0% | 27% | 33% | 82% | |
| 04:00
05:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
2,8 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 93 % | 0% | 48% | 21% | 85% | |
| 05:00
06:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,9 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 7% | 81% | 85% | 94% | |
| 06:00
07:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,8 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 96% | 56% | 85% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 24 °C 30 °C |
1,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 77 % | 0% | 35% | 1% | 63% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 32 °C 37 °C |
8,2 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 61 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 48% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 24 °C | 96 % | 0% | 11% | 1% | 96% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
2,5 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 24 °C | 98 % | 0% | 19% | 0% | 97% | |
| 07:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 30 °C |
6,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 70% | 5% | 99% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
2,2 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1012 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 71% | 11% | 99% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 89 % | 0% | 18% | 3% | 87% | |
Okpotububo, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 4,9500; 6,1333
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Okpotububo, Nigéria. Predpoveď počasia Okpotububo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Okpotububo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Okpotububo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 18:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 19:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 19:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:00 | 21.05.2026 23:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |