Počasie Nakutakoin dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Nakutakoin na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
24 / 21°C
| 4.9 mm | 36 km/h |
| 23 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 17:19
PO HODINÁCH
západ slnka 17:19
|
|
Predpoveď počasia Nakutakoin, Nová Kaledónia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
15:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.4 m/s34 km/h severozápadný |
1006 hPa | 86 % | 18 °C | 43 % | 0% | 42% | 2% | 0% | |
| 01:00
16:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 85 % | 18 °C | 17 % | 0% | 14% | 3% | 0% | |
| 02:00
17:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severozápadný |
1005 hPa | 84 % | 18 °C | 17 % | 0% | 11% | 8% | 0% | |
| 03:00
18:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.3 m/s33 km/h severozápadný |
1005 hPa | 84 % | 18 °C | 19 % | 0% | 14% | 7% | 0% | |
| 04:00
19:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severozápadný |
1005 hPa | 85 % | 18 °C | 35 % | 0% | 21% | 23% | 0% | |
| 05:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 22 °C |
0,1 mm | 9.3 m/s33 km/h severozápadný |
1005 hPa | 85 % | 18 °C | 59 % | 0% | 47% | 37% | 0% | |
| 06:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 22 °C |
0,1 mm | 9.2 m/s33 km/h severozápadný |
1005 hPa | 87 % | 18 °C | 85 % | 0% | 81% | 22% | 0% | |
| 07:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 22 °C |
0,1 mm | 9.5 m/s34 km/h severozápadný |
1006 hPa | 85 % | 18 °C | 78 % | 0% | 74% | 21% | 0% | |
| 08:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 23 °C |
0,2 mm | 9.4 m/s34 km/h severozápadný |
1006 hPa | 84 % | 19 °C | 64 % | 0% | 53% | 28% | 0% | |
| 09:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
0,1 mm | 9.7 m/s35 km/h severozápadný |
1007 hPa | 82 % | 19 °C | 85 % | 0% | 83% | 32% | 0% | |
| 10:00
01:00
| dažďové prehánky | 23 °C 25 °C |
0,3 mm | 9.6 m/s35 km/h severozápadný |
1007 hPa | 80 % | 19 °C | 31 % | 0% | 20% | 14% | 0% | |
| 11:00
02:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
0,9 mm | 9.6 m/s35 km/h severozápadný |
1006 hPa | 77 % | 19 °C | 46 % | 0% | 40% | 14% | 0% | |
| 12:00
03:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
0,4 mm | 9.7 m/s35 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 79 % | 19 °C | 64 % | 0% | 60% | 16% | 0% | |
| 13:00
04:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
0,3 mm | 9.8 m/s35 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 76 % | 19 °C | 80 % | 0% | 77% | 15% | 0% | |
| 14:00
05:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
0,4 mm | 9.8 m/s35 km/h západný |
1004 hPa | 74 % | 19 °C | 57 % | 0% | 46% | 25% | 0% | |
| 15:00
06:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
0,2 mm | 9.8 m/s35 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 76 % | 19 °C | 21 % | 0% | 21% | 10% | 0% | |
| 16:00
07:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 9.9 m/s36 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 77 % | 19 °C | 27 % | 0% | 26% | 2% | 0% | |
| 17:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 24 °C |
0,1 mm | 10.0 m/s36 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 80 % | 19 °C | 40 % | 0% | 33% | 18% | 0% | |
| 18:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 23 °C |
0,1 mm | 9.8 m/s35 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 84 % | 19 °C | 41 % | 0% | 36% | 10% | 0% | |
| 19:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
0,1 mm | 9.5 m/s34 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 85 % | 19 °C | 35 % | 0% | 31% | 10% | 0% | |
| 20:00
11:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
0,5 mm | 9.6 m/s35 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 86 % | 19 °C | 43 % | 0% | 30% | 21% | 0% | |
| 21:00
12:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,4 mm | 9.2 m/s33 km/h západný |
1007 hPa | 90 % | 19 °C | 43 % | 0% | 35% | 15% | 0% | |
| 22:00
13:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,3 mm | 8.3 m/s30 km/h západný |
1007 hPa | 91 % | 19 °C | 50 % | 0% | 42% | 16% | 0% | |
| 23:00
14:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,3 mm | 7.8 m/s28 km/h západný |
1007 hPa | 91 % | 19 °C | 70 % | 1% | 60% | 21% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
15:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,3 mm | 7.5 m/s27 km/h západný |
1007 hPa | 92 % | 19 °C | 68 % | 0% | 58% | 25% | 0% | |
| 01:00
16:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,3 mm | 7.3 m/s26 km/h západný |
1007 hPa | 92 % | 19 °C | 46 % | 3% | 39% | 18% | 0% | |
| 02:00
17:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,4 mm | 7.2 m/s26 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 92 % | 19 °C | 41 % | 1% | 34% | 18% | 0% | |
| 03:00
18:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,5 mm | 7.1 m/s26 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 92 % | 19 °C | 47 % | 0% | 35% | 27% | 0% | |
| 04:00
19:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,4 mm | 6.5 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 93 % | 19 °C | 59 % | 0% | 41% | 37% | 0% | |
| 05:00
20:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
2,3 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 93 % | 19 °C | 69 % | 0% | 55% | 35% | 0% | |
| 11:00
02:00
| dažďové prehánky | 23 °C 26 °C |
1,4 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 83 % | 19 °C | 52 % | 0% | 43% | 27% | 0% | |
| 17:00
08:00
| dažďové prehánky | 22 °C 25 °C |
1,4 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 84 % | 19 °C | 44 % | 0% | 43% | 3% | 0% | |
| 23:00
14:00
| dažďové prehánky | 21 °C 24 °C |
1,2 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1011 hPa | 87 % | 19 °C | 43 % | 0% | 43% | 2% | 0% | |
Nakutakoin, Nová Kaledónia - informácie
Štát: Nová KaledóniaGPS súradnice: -22,1656; 166,4248
Časová zóna: Pacific / Noumea
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nakutakoin, Nová Kaledónia. Predpoveď počasia Nakutakoin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nakutakoin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nakutakoin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 17:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:51 | 10:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 17:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 18:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 18:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:10 | 23.05.2026 23:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |