Počasie Battery Point dnes
Predpoveď počasia Battery Point 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 8 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci najnižšia teplota 0 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,6834; -62,6986
nadmorská výška: 38 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Battery Point, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1014 hPa | 76 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 6% | 99% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1017 hPa | 82 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 85% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 72 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 24% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 87 % | 2 °C | 9 % | 0% | 7% | 2% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1022 hPa | 85 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1024 hPa | 76 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 55 % | 0 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 45 % | -5 °C | 25 % | 0% | 7% | 20% | 0% | |
Battery Point, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,6834; -62,6986
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Battery Point, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Battery Point.
Battery Point - počasie v okolí - väčšie mestá
Battery Point - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Battery Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Battery Point
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Battery Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 20:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 20:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 21:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:49 | 26.04.2026 03:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |