Počasie Port Hawkesbury dnes
Predpoveď počasia Port Hawkesbury 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 7 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 0 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,6165; -61,3564
nadmorská výška: 42 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Port Hawkesbury, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1014 hPa | 89 % | 0 °C | 100 % | 0% | 97% | 91% | 78% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1017 hPa | 80 % | 0 °C | 100 % | 0% | 68% | 64% | 99% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1017 hPa | 69 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 9% | 25% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1019 hPa | 93 % | 0 °C | 11 % | 0% | 6% | 7% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1020 hPa | 96 % | 0 °C | 81 % | 0% | 51% | 66% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 81 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 66 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 95 % | 2 °C | 99 % | 0% | 98% | 37% | 45% | |
Port Hawkesbury, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,6165; -61,3564
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Port Hawkesbury, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Port Hawkesbury.
Port Hawkesbury - počasie v okolí - väčšie mestá
Port Hawkesbury - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Port Hawkesbury dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Port Hawkesbury
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Port Hawkesbury
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 20:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 14:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 20:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 21:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:05 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:43 | 26.04.2026 03:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |