Počasie Port Hawkesbury zajtra
Predpoveď počasia Port Hawkesbury 27. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa zamračené. Najvyššia teplota 10 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 3 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,6165; -61,3564
nadmorská výška: 42 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Port Hawkesbury, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1020 hPa | 96 % | 0 °C | 81 % | 0% | 51% | 66% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 81 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 66 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 95 % | 2 °C | 99 % | 0% | 98% | 37% | 45% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 92 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 1% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 74 % | 2 °C | 95 % | 0% | 95% | 7% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1021 hPa | 65 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1022 hPa | 88 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Port Hawkesbury, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,6165; -61,3564
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Port Hawkesbury, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Port Hawkesbury.
Port Hawkesbury - počasie v okolí - väčšie mestá
Port Hawkesbury - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Port Hawkesbury dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Port Hawkesbury
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 14:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 21:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 22:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:56 | 27.04.2026 04:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |