Počasie Denmark dnes
Predpoveď počasia Denmark 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 8 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota -2 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,7094; -63,1594
nadmorská výška: 44 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Denmark, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1014 hPa | 94 % | 1 °C | 100 % | 0% | 99% | 92% | 3% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1018 hPa | 79 % | 1 °C | 100 % | 0% | 7% | 0% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 55 % | 0 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 74 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1024 hPa | 78 % | -4 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1027 hPa | 48 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1027 hPa | 39 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1028 hPa | 75 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Denmark, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,7094; -63,1594
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Denmark, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Denmark.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Denmark dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Denmark
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Denmark
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 20:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 21:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:51 | 26.04.2026 04:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |