Počasie Denmark pozajtra
Predpoveď počasia Denmark 28. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 16 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 3 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,7094; -63,1594
nadmorská výška: 44 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Denmark, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1026 hPa | 85 % | -3 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1027 hPa | 59 % | 0 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 47 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1023 hPa | 49 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 90 % | 1 °C | 94 % | 0% | 39% | 0% | 93% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1019 hPa | 74 % | 4 °C | 100 % | 0% | 35% | 2% | 99% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,4 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 55 % | 5 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 93% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
1,3 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1014 hPa | 84 % | 8 °C | 100 % | 0% | 5% | 94% | 94% | |
Denmark, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,7094; -63,1594
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Denmark, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Denmark.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Denmark dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Denmark
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 20:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 21:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:14 | 28.04.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |