Počasie Jordantown dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jordantown na 10 dní.
Pondelok 4. máj
8 / 4°C
| 1.1 mm | 18 km/h |
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 44,5857; -65,7787
nadmorská výška: 30 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Jordantown, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 96 % | 3 °C | 98 % | 0% | 93% | 74% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,1 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1002 hPa | 87 % | 2 °C | 98 % | 0% | 97% | 32% | 0% | |
| 15:00
20:00
| slabý dážď | 8 °C 5 °C |
0,8 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 67 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 4% | |
Jordantown, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 44,5857; -65,7787
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jordantown, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Jordantown.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jordantown dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jordantown
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 14:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 21:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 22:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 23:04 | 04.05.2026 07:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |