Počasie Jordantown týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Jordantown na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
15 / 3°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 3 °C | 0 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 21:00 |
východ slnka 06:15
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 44,5857; -65,7787
nadmorská výška: 30 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jordantown, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 94 % | 1 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 75 % | 3 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 40 % | 1 °C | 93 % | 0% | 1% | 93% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 78 % | 2 °C | 7 % | 0% | 2% | 5% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 1 °C | 73 % | 0% | 71% | 6% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 2 °C | 99 % | 0% | 85% | 0% | 95% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 2 °C | 98 % | 0% | 62% | 0% | 94% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
Jordantown, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 44,5857; -65,7787
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jordantown, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Jordantown.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jordantown dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jordantown
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 14:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 20:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 22:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:32 | 29.04.2026 05:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |