Počasie Jordantown týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Jordantown na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
8 / 5°C
| 2.0 mm | 13 km/h |
| 6 °C | 3 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 15:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 21:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 44,5857; -65,7787
nadmorská výška: 30 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jordantown, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1001 hPa | 95 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 40% | |
| 09:00
14:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,9 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 88 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,9 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 78 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 95 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 91 % | 2 °C | 66 % | 0% | 5% | 64% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,1 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 79 % | 1 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 9 °C 6 °C |
1,2 mm | 6.4 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 50 % | -1 °C | 97 % | 0% | 18% | 96% | 0% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
1,9 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 92 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Jordantown, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 44,5857; -65,7787
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jordantown, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Jordantown.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jordantown dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jordantown
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 14:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 21:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 22:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:53 | 02.05.2026 06:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |