Počasie Loon Cove Lake dnes
| 14 °C | 12 °C | 20:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 21:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 22:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 23:00 |
východ slnka 05:43
západ slnka 20:39
PO HODINÁCH
západ slnka 20:39
Predpoveď počasia Loon Cove Lake 18. máj 2026
Popoludní zamračené. Najvyššia teplota 20 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 12 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 44,4766; -63,7122
nadmorská výška: 9 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loon Cove Lake, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 14:00
19:00
| zamračené | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1021 hPa | 25 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 57% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1021 hPa | 25 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 88% | 99% | |
| 16:00
21:00
| zamračené | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1021 hPa | 26 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 25% | 98% | |
| 17:00
22:00
| zamračené | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západný |
1021 hPa | 27 % | 0 °C | 94 % | 0% | 0% | 49% | 89% | |
| 18:00
23:00
| zamračené | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 35 % | 2 °C | 89 % | 0% | 0% | 24% | 86% | |
| 19:00
00:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 45 % | 4 °C | 90 % | 0% | 0% | 24% | 87% | |
| 20:00
01:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 53 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 95% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 55 % | 4 °C | 97 % | 0% | 0% | 85% | 78% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 56 % | 4 °C | 73 % | 0% | 0% | 35% | 57% | |
| 23:00
04:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1022 hPa | 61 % | 4 °C | 99 % | 0% | 4% | 98% | 73% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 55 % | 4 °C | 99 % | 0% | 0% | 98% | 9% | |
| 01:00
06:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 47 % | 2 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 87% | |
| 02:00
07:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 44 % | 1 °C | 100 % | 0% | 8% | 100% | 74% | |
| 03:00
08:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 44 % | 1 °C | 90 % | 0% | 6% | 48% | 81% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 50 % | 1 °C | 71 % | 0% | 4% | 38% | 54% | |
| 05:00
10:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 55 % | 2 °C | 97 % | 0% | 1% | 78% | 89% | |
| 06:00
11:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 53 % | 1 °C | 96 % | 0% | 1% | 79% | 86% | |
| 07:00
12:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 57 % | 2 °C | 88 % | 0% | 3% | 36% | 80% | |
| 08:00
13:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 62 % | 4 °C | 80 % | 0% | 1% | 2% | 79% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 68 % | 8 °C | 80 % | 0% | 1% | 5% | 79% | |
| 10:00
15:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 66 % | 10 °C | 75 % | 0% | 3% | 8% | 73% | |
| 11:00
16:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1016 hPa | 63 % | 11 °C | 71 % | 0% | 3% | 0% | 70% | |
| 12:00
17:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1016 hPa | 62 % | 12 °C | 89 % | 1% | 7% | 4% | 88% | |
| 13:00
18:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1015 hPa | 60 % | 12 °C | 93 % | 0% | 6% | 0% | 93% | |
| 14:00
19:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1014 hPa | 59 % | 13 °C | 80 % | 0% | 3% | 0% | 79% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1013 hPa | 60 % | 13 °C | 74 % | 0% | 7% | 2% | 71% | |
| 16:00
21:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1012 hPa | 64 % | 13 °C | 82 % | 0% | 10% | 12% | 78% | |
| 17:00
22:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 69 % | 13 °C | 95 % | 0% | 4% | 21% | 94% | |
| 18:00
23:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 13 °C | 100 % | 0% | 4% | 14% | 100% | |
| 19:00
00:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1011 hPa | 76 % | 13 °C | 100 % | 2% | 3% | 71% | 100% | |
| 20:00
01:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 80 % | 13 °C | 93 % | 3% | 3% | 43% | 89% | |
| 21:00
02:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1011 hPa | 84 % | 13 °C | 99 % | 2% | 11% | 76% | 98% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 84 % | 13 °C | 83 % | 0% | 5% | 46% | 73% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 86 % | 13 °C | 58 % | 0% | 1% | 8% | 55% | |
Loon Cove Lake, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 44,4766; -63,7122
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loon Cove Lake, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Loon Cove Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loon Cove Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Loon Cove Lake
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Loon Cove Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 20:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 14:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 21:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:35 | 22:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 06:40 | 18.05.2026 23:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |