Počasie Loon Cove Lake týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Loon Cove Lake na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 21. máj
20 / 10°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 44,4766; -63,7122
nadmorská výška: 9 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loon Cove Lake, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
1006 hPa | 83 % | 16 °C | 61 % | 0% | 0% | 3% | 60% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 79 % | 15 °C | 64 % | 0% | 0% | 3% | 63% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1007 hPa | 62 % | 11 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 66 % | 10 °C | 66 % | 0% | 7% | 0% | 63% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 72 % | 9 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 05:00
10:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 54 % | 4 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 06:00
11:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 51 % | 2 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 07:00
12:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 50 % | 1 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 08:00
13:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1014 hPa | 46 % | 0 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1014 hPa | 45 % | 0 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1015 hPa | 39 % | 1 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1018 hPa | 49 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 74 % | 1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1023 hPa | 38 % | -3 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 15 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severozápadný |
1021 hPa | 28 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 45 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Loon Cove Lake, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 44,4766; -63,7122
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loon Cove Lake, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Loon Cove Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loon Cove Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loon Cove Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 20:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 15:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:05 | 21:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:22 | 22:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:30 | 22:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:27 | 22.05.2026 01:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |