Počasie Pumphouse Beach No 2 dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pumphouse Beach No 2 na 10 dní.
Piatok 1. máj
26 / 17°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 04:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 10:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 16:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 22:00 |
východ slnka 06:54
západ slnka 17:33
PO HODINÁCH
západ slnka 17:33
Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -35,9485; 145,7512
nadmorská výška: 118 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Pumphouse Beach No 2, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 75 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 58 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1015 hPa | 33 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 86% | 97% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 10% | 98% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 58 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
Pumphouse Beach No 2, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -35,9485; 145,7512
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pumphouse Beach No 2, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Pumphouse Beach No 2.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pumphouse Beach No 2 dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pumphouse Beach No 2
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:54 | 17:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 10:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:27 | 18:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:57 | 18:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:27 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:28 | 01.05.2026 06:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |