Počasie Pumphouse Beach No 2 pozajtra
Predpoveď počasia Pumphouse Beach No 2 28. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 25 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 12 °C.Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -35,9485; 145,7512
nadmorská výška: 118 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pumphouse Beach No 2, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 75 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 61 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
08:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 34 % | 7 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 22:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 65 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 87 % | 10 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 10:00
02:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 53 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 16:00
08:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1024 hPa | 34 % | 7 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 22:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 69 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Pumphouse Beach No 2, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -35,9485; 145,7512
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pumphouse Beach No 2, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Pumphouse Beach No 2.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pumphouse Beach No 2 dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pumphouse Beach No 2
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:51 | 17:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 10:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:24 | 18:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:55 | 18:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:25 | 19:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:16 | 28.04.2026 03:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |