Počasie Ski Beach dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ski Beach na 10 dní.
Piatok 1. máj
26 / 15°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 04:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 10:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 16:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 22:00 |
východ slnka 06:54
západ slnka 17:33
PO HODINÁCH
západ slnka 17:33
Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -35,9187; 145,6702
nadmorská výška: 115 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Ski Beach, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 74 % | 10 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 50 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 32 % | 8 °C | 98 % | 0% | 0% | 21% | 98% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 52 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 53% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 57 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 100% | |
| 10:00
02:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 45 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 35 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1019 hPa | 55 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Ski Beach, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -35,9187; 145,6702
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ski Beach, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Ski Beach.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ski Beach dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ski Beach
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:54 | 17:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 10:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:27 | 18:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:57 | 18:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:28 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:29 | 01.05.2026 06:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |