Počasie Ski Beach pozajtra
Predpoveď počasia Ski Beach 28. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 25 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 10 °C.Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -35,9187; 145,6702
nadmorská výška: 115 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ski Beach, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
16:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 70 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
17:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 72 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
18:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 74 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
19:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1023 hPa | 77 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
20:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 77 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
21:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 82 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
22:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1025 hPa | 88 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
23:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1025 hPa | 90 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
00:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1026 hPa | 78 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
01:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 64 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 52 % | 9 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 16:00
08:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 31 % | 6 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 59 % | 8 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhozápadný |
1025 hPa | 70 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
02:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 48 % | 8 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 31 % | 6 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 22:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 60 % | 8 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
Ski Beach, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -35,9187; 145,6702
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ski Beach, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Ski Beach.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ski Beach dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ski Beach
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:52 | 17:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 10:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:25 | 18:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:55 | 18:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:25 | 19:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:16 | 28.04.2026 03:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |