Počasie Chartwell vikend
Predpoveď počasia pre mesto Chartwell na tento alebo budúci víkend.
Sobota 2. máj
14 / 11°C
| 0.0 mm | 25 km/h |
| 11 °C | 9 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 06:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 12:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 18:00 |
východ slnka 07:08
západ slnka 17:27
PO HODINÁCH
západ slnka 17:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chartwell, Nový Zéland rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1032 hPa | 83 % | 8 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 06:00
20:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1030 hPa | 88 % | 9 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 12:00
02:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severný |
1028 hPa | 80 % | 11 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 18:00
08:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severný |
1026 hPa | 94 % | 11 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 95 % | 11 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 06:00
20:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1023 hPa | 89 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 12:00
02:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 74 % | 10 °C | 5 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 18:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 90 % | 11 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
Chartwell, Nový Zéland - informácie
Štát: Nový ZélandGPS súradnice: -41,2583; 174,7502
Časová zóna: Pacific / Auckland
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +10 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chartwell, Nový Zéland. Predpoveď počasia Chartwell.
Chartwell - počasie v okolí - väčšie mestá
Chartwell - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chartwell dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chartwell
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:08 | 17:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:18 | 10:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:39 | 17:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:07 | 18:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:34 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 16:46 | 02.05.2026 07:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |