Počasie Deep River dnes
Predpoveď počasia Deep River 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie zamračené, večer jasno. Najvyššia teplota 14 °C. V noci najnižšia teplota 1 °C.Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 46,1001; -77,4995
nadmorská výška: 146 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Deep River, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 72 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1019 hPa | 75 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 78 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| polojasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 78 % | -2 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 79 % | -2 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 80 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 80 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 79 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1023 hPa | 72 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 39 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 56 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1023 hPa | 76 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1025 hPa | 78 % | 1 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 34 % | 1 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 54 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Deep River, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 46,1001; -77,4995
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Deep River, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Deep River.
Deep River - počasie v okolí - väčšie mestá
Deep River - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Deep River dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Deep River
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Deep River
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 20:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 21:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:50 | 26.04.2026 03:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |