Počasie Deep River dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Deep River na 10 dní.
Piatok 1. máj
12 / 4°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 3 °C | 0 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 14:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 20:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 20:18
PO HODINÁCH
západ slnka 20:18
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 46,1001; -77,4995
nadmorská výška: 146 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Deep River, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 0 °C | 96 % | 0% | 50% | 0% | 93% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1017 hPa | 74 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1015 hPa | 42 % | 0 °C | 100 % | 0% | 94% | 61% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1015 hPa | 53 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 0 °C | 94 % | 0% | 4% | 93% | 63% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 1 °C | 91 % | 0% | 15% | 90% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 43 % | 0 °C | 78 % | 0% | 42% | 68% | 0% | |
Deep River, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 46,1001; -77,4995
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Deep River, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Deep River.
Deep River - počasie v okolí - väčšie mestá
Deep River - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Deep River dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Deep River
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 20:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:42 | 21:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:55 | 22:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:39 | 01.05.2026 05:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |