Počasie Flanders Heights pozajtra
Predpoveď počasia Flanders Heights 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie silný dážď, poludnie dážď. Najvyššia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 7,0 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 4 °C.Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 44,6136; -75,7053
nadmorská výška: 107 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Flanders Heights, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1016 hPa | 58 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 11 °C 8 °C |
5,6 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1012 hPa | 54 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
1,4 mm | 7.7 m/s28 km/h južný |
1008 hPa | 85 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 91% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 91 % | 9 °C | 98 % | 0% | 98% | 1% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 74 % | 2 °C | 64 % | 0% | 0% | 39% | 60% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 75 % | 2 °C | 19 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 44 % | 1 °C | 96 % | 0% | 96% | 20% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 69 % | 2 °C | 79 % | 0% | 0% | 7% | 78% | |
Flanders Heights, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 44,6136; -75,7053
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Flanders Heights, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Flanders Heights.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Flanders Heights dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Flanders Heights
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 20:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:00 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 21:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 21:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:06 | 28.04.2026 04:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |