Počasie Flanders Heights zajtra
Predpoveď počasia Flanders Heights 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie zamračené. Najvyššia teplota 21 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 10 °C.Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 44,6136; -75,7053
nadmorská výška: 107 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Flanders Heights, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1022 hPa | 91 % | 4 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 88 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 38 % | 5 °C | 99 % | 0% | 35% | 44% | 98% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1018 hPa | 55 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1016 hPa | 58 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 11 °C 8 °C |
5,6 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1012 hPa | 54 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
1,4 mm | 7.7 m/s28 km/h južný |
1008 hPa | 85 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 91% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 91 % | 9 °C | 98 % | 0% | 98% | 1% | 0% | |
Flanders Heights, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 44,6136; -75,7053
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Flanders Heights, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Flanders Heights.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Flanders Heights dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Flanders Heights
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 20:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:00 | 14:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 21:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:05 | 21:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:58 | 27.04.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |