Počasie Four Mile Point dnes
| 5 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 12:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 5 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 20:12
PO HODINÁCH
západ slnka 20:12
Predpoveď počasia Four Mile Point 26. apríl 2026
Cez deň oblačno, večer hmla. Najvyššia teplota 10 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 4 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Four Mile Point, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 07:00
13:00
| hmla | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 4 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| hmla | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 98 % | 4 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 3% | |
| 09:00
15:00
| hmla | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 95 % | 4 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| hmla | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 89 % | 5 °C | 86 % | 55% | 86% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 87 % | 5 °C | 89 % | 1% | 85% | 0% | 22% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 87 % | 6 °C | 75 % | 3% | 35% | 0% | 61% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 87 % | 7 °C | 63 % | 24% | 38% | 0% | 41% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 87 % | 7 °C | 71 % | 7% | 35% | 0% | 56% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 86 % | 7 °C | 99 % | 10% | 28% | 0% | 99% | |
| 16:00
22:00
| hmla | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1021 hPa | 85 % | 7 °C | 91 % | 25% | 46% | 0% | 84% | |
| 17:00
23:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 84 % | 6 °C | 93 % | 10% | 27% | 0% | 90% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 84 % | 6 °C | 81 % | 7% | 11% | 0% | 79% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 80 % | 5 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 88 % | 4 °C | 14 % | 7% | 10% | 0% | 5% | |
| 21:00
03:00
| hmla | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 96 % | 4 °C | 97 % | 28% | 32% | 0% | 96% | |
| 22:00
04:00
| hmla | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1023 hPa | 98 % | 3 °C | 90 % | 72% | 75% | 0% | 84% | |
| 23:00
05:00
| hmla | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 97 % | 3 °C | 64 % | 60% | 64% | 0% | 1% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| hmla | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 96 % | 3 °C | 58 % | 59% | 58% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| polojasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1023 hPa | 92 % | 3 °C | 18 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1023 hPa | 90 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1022 hPa | 85 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1023 hPa | 85 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1023 hPa | 85 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 87 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 88 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 81 % | 4 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 80 % | 6 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 76 % | 7 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 77 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 79 % | 9 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 77 % | 9 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 74 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
22:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 74 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 74 % | 9 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 75 % | 10 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 78 % | 10 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 78 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 8 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 61 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Four Mile Point, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,2668; -79,1329
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Four Mile Point, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Four Mile Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Four Mile Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Four Mile Point
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Four Mile Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 20:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 13:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 20:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 21:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 22:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:03 | 26.04.2026 04:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |