Počasie Four Mile Point dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Four Mile Point na 10 dní.
Piatok 1. máj
8 / 5°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 5 °C | 2 °C | 02:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 8 °C | 4 °C | 14:00 | |
| 7 °C | 3 °C | 20:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 20:18
PO HODINÁCH
západ slnka 20:18
|
|
Predpoveď počasia Four Mile Point, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 75 % | 1 °C | 24 % | 0% | 5% | 21% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 74 % | 1 °C | 80 % | 0% | 5% | 80% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1015 hPa | 46 % | -3 °C | 99 % | 0% | 77% | 98% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1016 hPa | 49 % | -3 °C | 75 % | 0% | 11% | 75% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 68 % | 0 °C | 88 % | 0% | 2% | 88% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 68 % | 0 °C | 52 % | 0% | 0% | 52% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1015 hPa | 54 % | -1 °C | 100 % | 0% | 69% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,1 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1017 hPa | 65 % | 0 °C | 99 % | 0% | 93% | 95% | 1% | |
Four Mile Point, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,2668; -79,1329
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Four Mile Point, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Four Mile Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Four Mile Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Four Mile Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 14:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 20:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:39 | 01.05.2026 05:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |