Počasie Four Mile Point dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Four Mile Point na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
15 / 4°C
| 0.0 mm | 27 km/h |
| 8 °C | 7 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 21:00 |
východ slnka 06:15
západ slnka 20:13
PO HODINÁCH
západ slnka 20:13
|
|
Predpoveď počasia Four Mile Point, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| hmla | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 96 % | 3 °C | 65 % | 60% | 61% | 0% | 7% | |
| 01:00
07:00
| hmla | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 96 % | 3 °C | 61 % | 61% | 60% | 0% | 1% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 94 % | 3 °C | 31 % | 3% | 29% | 0% | 2% | |
| 03:00
09:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1023 hPa | 91 % | 2 °C | 17 % | 8% | 17% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 91 % | 3 °C | 5 % | 4% | 5% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| hmla | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 91 % | 2 °C | 54 % | 58% | 54% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| hmla | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 92 % | 2 °C | 55 % | 58% | 55% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| hmla | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 93 % | 3 °C | 57 % | 58% | 57% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| hmla | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 89 % | 5 °C | 87 % | 58% | 57% | 0% | 80% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 89 % | 6 °C | 12 % | 3% | 11% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 86 % | 8 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1025 hPa | 85 % | 8 °C | 3 % | 3% | 3% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1024 hPa | 83 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 82 % | 8 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 77 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 73 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
22:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 72 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 73 % | 9 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 75 % | 10 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 10 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h východný |
1018 hPa | 78 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 8 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 7 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 61 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
| 03:00
09:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h južný |
1014 hPa | 56 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 10.4 m/s37 km/h južný |
1013 hPa | 55 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 21% | 100% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 9.7 m/s35 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 56 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 64% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 14 °C 11 °C |
2,0 mm | 7.7 m/s28 km/h južný |
1012 hPa | 56 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 87% | 100% | |
| 09:00
15:00
| silný dážď | 12 °C 10 °C |
1,7 mm | 7.2 m/s26 km/h južný |
1012 hPa | 69 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
| 10:00
16:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
0,9 mm | 8.2 m/s30 km/h južný |
1012 hPa | 76 % | 8 °C | 100 % | 0% | 65% | 97% | 100% | |
| 11:00
17:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
3,3 mm | 7.1 m/s26 km/h južný |
1012 hPa | 79 % | 9 °C | 100 % | 0% | 95% | 100% | 47% | |
| 12:00
18:00
| dážď | 13 °C 11 °C |
0,6 mm | 8.7 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 81 % | 9 °C | 93 % | 0% | 85% | 68% | 3% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h južný |
1011 hPa | 77 % | 10 °C | 99 % | 0% | 99% | 12% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 10.0 m/s36 km/h južný |
1010 hPa | 74 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 0% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h južný |
1010 hPa | 72 % | 11 °C | 90 % | 0% | 88% | 21% | 0% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h južný |
1010 hPa | 70 % | 12 °C | 49 % | 0% | 46% | 4% | 0% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h južný |
1010 hPa | 73 % | 12 °C | 43 % | 0% | 30% | 22% | 0% | |
| 18:00
00:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 75 % | 13 °C | 92 % | 0% | 13% | 89% | 0% | |
| 19:00
01:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 79 % | 12 °C | 100 % | 0% | 94% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 83 % | 11 °C | 35 % | 0% | 32% | 14% | 1% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severozápadný |
1013 hPa | 88 % | 11 °C | 46 % | 0% | 40% | 18% | 0% | |
| 23:00
05:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1013 hPa | 87 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 14% | |
Four Mile Point, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,2668; -79,1329
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Four Mile Point, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Four Mile Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Four Mile Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Four Mile Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 20:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 20:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 21:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:13 | 27.04.2026 04:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |