Počasie Fury Island dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fury Island na 10 dní.
Piatok 1. máj
4 / 3°C
| 1.8 mm | 21 km/h |
| 3 °C | 0 °C | 02:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 08:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 14:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 20:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 20:09
PO HODINÁCH
západ slnka 20:09
|
|
Predpoveď počasia Fury Island, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,2 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 86 % | 0 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,4 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1007 hPa | 78 % | 0 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,5 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1008 hPa | 72 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 52% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď | 4 °C 1 °C |
0,7 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1009 hPa | 73 % | 0 °C | 100 % | 0% | 68% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď so snehom | 2 °C -1 °C |
1,1 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1008 hPa | 79 % | -1 °C | 100 % | 0% | 60% | 100% | 85% | |
| 08:00
14:00
| dážď so snehom | 2 °C -1 °C |
1,1 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 79 % | -1 °C | 100 % | 0% | 86% | 100% | 0% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď so snehom |
3 °C 0 °C |
0,9 mm | 5.5 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 74 % | -1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 15% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,4 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 80 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
Fury Island, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 45,4168; -75,7327
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fury Island, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Fury Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fury Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fury Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 20:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 20:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:37 | 21:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:52 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:30 | 01.05.2026 05:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |