Počasie Fury Island týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Fury Island na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
15 / 11°C
| 7.8 mm | 8 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 02:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 08:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 20:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 20:07
PO HODINÁCH
západ slnka 20:07
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fury Island, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,7 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1013 hPa | 86 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 79% | 100% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 11 °C 11 °C |
0,6 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 91% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 10 °C | 96 % | 0% | 82% | 85% | 53% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 14 °C |
6,3 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 75 % | 9 °C | 100 % | 0% | 9% | 98% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
3,4 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 44% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
1,4 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 0% | 85% | 96% | 100% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,9 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1006 hPa | 78 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 94% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 4 °C 1 °C |
1,3 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1008 hPa | 80 % | 1 °C | 100 % | 0% | 92% | 100% | 100% | |
Fury Island, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 45,4168; -75,7327
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fury Island, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Fury Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fury Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fury Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:00 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 20:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:41 | 21:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:57 | 22:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:14 | 29.04.2026 04:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |