Počasie Hillsburgh dnes
Predpoveď počasia Hillsburgh 26. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa zamračené, večer jasno. Najvyššia teplota 14 °C. V noci najnižšia teplota 3 °C.Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 43,7906; -80,1445
nadmorská výška: 435 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hillsburgh, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1020 hPa | 81 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 47 % | 2 °C | 98 % | 0% | 98% | 29% | 1% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 78 % | 4 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 86 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1023 hPa | 67 % | 2 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 47 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 43% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,1 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 60 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
Hillsburgh, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,7906; -80,1445
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hillsburgh, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Hillsburgh.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hillsburgh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Hillsburgh
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Hillsburgh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 21:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:06 | 26.04.2026 04:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |