Počasie Hillsburgh dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hillsburgh na 10 dní.
Piatok 1. máj
6 / 1°C
| 20.8 mm | 33 km/h |
| 2 °C | -1 °C | 02:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 08:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 14:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 20:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 20:23
PO HODINÁCH
západ slnka 20:23
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 43,7906; -80,1445
nadmorská výška: 435 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Hillsburgh, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď so snehom | 2 °C -1 °C |
4,8 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 4 °C 1 °C |
6,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severovýchodný |
1002 hPa | 95 % | 2 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 6 °C 3 °C |
4,5 mm | 9.2 m/s33 km/h severovýchodný |
996 hPa | 86 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 76% | 25% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 3 °C 0 °C |
5,5 mm | 8.3 m/s30 km/h severoseverozápadný |
997 hPa | 97 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 29% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď so snehom |
1 °C -3 °C |
0,9 mm | 8.5 m/s31 km/h severozápadný |
1001 hPa | 93 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 75% | |
Hillsburgh, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,7906; -80,1445
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hillsburgh, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Hillsburgh.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hillsburgh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hillsburgh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:44 | 01.05.2026 05:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |