Počasie Calheiros dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Calheiros na 10 dní.
Pondelok 25. máj
28 / 18°C
| 1.0 mm | 4 km/h |
| 18 °C | 21 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 20:57
PO HODINÁCH
západ slnka 20:57
|
|
Predpoveď počasia Calheiros, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1018 hPa | 92 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 78 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 30 °C |
0,9 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1019 hPa | 46 % | 15 °C | 66 % | 0% | 1% | 12% | 62% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1018 hPa | 69 % | 19 °C | 9 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1018 hPa | 98 % | 17 °C | 87 % | 0% | 86% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 15 °C | 96 % | 0% | 96% | 11% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 62 % | 17 °C | 12 % | 0% | 5% | 7% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 69 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Calheiros, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,8077; -8,5714
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 167 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Ponte de Lima, Ponte do Lima
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Calheiros, Portugalsko. Predpoveď počasia Calheiros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Calheiros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Calheiros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 20:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 21:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 22:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 22:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 14:19 | 25.05.2026 03:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |