Počasie Castanheiro do Sul vikend
Predpoveď počasia pre mesto Castanheiro do Sul na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
19 / 9°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 20:27
PO HODINÁCH
západ slnka 20:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Castanheiro do Sul, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1019 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 10% | 34% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1018 hPa | 95 % | 7 °C | 98 % | 0% | 30% | 50% | 98% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 51 % | 8 °C | 50 % | 0% | 14% | 37% | 28% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1018 hPa | 57 % | 9 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1021 hPa | 97 % | 8 °C | 98 % | 0% | 11% | 0% | 97% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1020 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 97% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 45 % | 5 °C | 96 % | 0% | 0% | 85% | 72% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1016 hPa | 54 % | 8 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
Castanheiro do Sul, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1202; -7,5056
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 592 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viseu, Viseu
- São João da Pesqueira, São João da Pesqueira
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Castanheiro do Sul, Portugalsko. Predpoveď počasia Castanheiro do Sul.
Castanheiro do Sul - počasie v okolí - väčšie mestá
Castanheiro do Sul - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Castanheiro do Sul dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Castanheiro do Sul
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 20:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 21:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:35 | 01.05.2026 05:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |