Počasie Corveiros dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Corveiros na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
24 / 18°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 23 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 19:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 21:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 23:00 |
východ slnka 06:38
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
|
|
Predpoveď počasia Corveiros, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 15:00
16:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 52 % | 13 °C | 17 % | 0% | 1% | 6% | 10% | |
| 16:00
17:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 55 % | 13 °C | 22 % | 0% | 0% | 8% | 15% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1016 hPa | 55 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 3% | 10% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1016 hPa | 58 % | 14 °C | 18 % | 0% | 3% | 3% | 14% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1016 hPa | 63 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 4% | 5% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 69 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 73 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1017 hPa | 76 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 79 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1016 hPa | 84 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 61 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 57 % | 14 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 55 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1014 hPa | 55 % | 14 °C | 34 % | 0% | 6% | 0% | 29% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 55 % | 14 °C | 19 % | 5% | 11% | 0% | 8% | |
| 15:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
0,2 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1013 hPa | 54 % | 14 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 16:00
17:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1012 hPa | 54 % | 14 °C | 32 % | 0% | 0% | 1% | 31% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1012 hPa | 56 % | 14 °C | 58 % | 0% | 0% | 2% | 57% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1012 hPa | 57 % | 14 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 60 % | 15 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 68 % | 15 °C | 94 % | 0% | 0% | 2% | 94% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1011 hPa | 76 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 78 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1011 hPa | 82 % | 16 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Corveiros, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,0420; -8,5772
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 142 m
Administratívna časť:
- Distrito do Porto, Porto
- Vila Nova de Gaia, Vila Nova de Gaia, Porto
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Corveiros, Portugalsko. Predpoveď počasia Corveiros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Corveiros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Corveiros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:08 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:11 | 26.04.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |