Počasie Corveiros dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Corveiros na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
20 / 13°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
|
|
Predpoveď počasia Corveiros, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 11 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 10 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 51 % | 9 °C | 66 % | 0% | 66% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 92 % | 12 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 10 °C | 83 % | 0% | 68% | 0% | 44% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1019 hPa | 58 % | 10 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 69 % | 11 °C | 88 % | 0% | 6% | 21% | 86% | |
Corveiros, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,0420; -8,5772
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 142 m
Administratívna časť:
- Distrito do Porto, Porto
- Vila Nova de Gaia, Vila Nova de Gaia, Porto
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Corveiros, Portugalsko. Predpoveď počasia Corveiros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Corveiros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Corveiros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:35 | 30.04.2026 05:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |