Počasie Espaldão dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Espaldão na 10 dní.
Sobota 23. máj
20 / 15°C
| 0.0 mm | 23 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
|
|
Predpoveď počasia Espaldão, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 89 % | 14 °C | 41 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 88 % | 13 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 50 % | 9 °C | 13 % | 0% | 4% | 0% | 8% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 58 % | 8 °C | 72 % | 0% | 53% | 0% | 42% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 79 % | 10 °C | 27 % | 0% | 24% | 0% | 3% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 82 % | 10 °C | 24 % | 0% | 18% | 0% | 7% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,1 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 49 % | 9 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,2 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 74 % | 12 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
Espaldão, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 38,9492; -9,3032
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Espaldão, Portugalsko. Predpoveď počasia Espaldão.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Espaldão dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Espaldão
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 21:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 21:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 22:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:18 | 24.05.2026 02:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |