Počasie Espaldão vikend
Predpoveď počasia pre mesto Espaldão na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
28 / 19°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 20:49
PO HODINÁCH
západ slnka 20:49
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Espaldão, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 55 % | 9 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 51 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1020 hPa | 28 % | 8 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 58 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 89 % | 14 °C | 41 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 88 % | 13 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 50 % | 9 °C | 13 % | 0% | 4% | 0% | 8% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 58 % | 8 °C | 72 % | 0% | 53% | 0% | 42% | |
Espaldão, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 38,9492; -9,3032
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Espaldão, Portugalsko. Predpoveď počasia Espaldão.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Espaldão dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Espaldão
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 20:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 21:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 22:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:08 | 23.05.2026 02:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |