Počasie Espinhaço dnes
| 23 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 22:00 |
východ slnka 06:38
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
Predpoveď počasia Espinhaço 26. apríl 2026
Popoludní polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Espinhaço, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 08:00
09:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 85 % | 12 °C | 100 % | 0% | 7% | 0% | 100% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 77 % | 13 °C | 96 % | 0% | 3% | 0% | 96% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 69 % | 14 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1018 hPa | 60 % | 14 °C | 61 % | 0% | 0% | 0% | 61% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1017 hPa | 58 % | 14 °C | 80 % | 6% | 11% | 4% | 75% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 58 % | 14 °C | 26 % | 0% | 9% | 4% | 18% | |
| 14:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 53 % | 13 °C | 18 % | 0% | 3% | 7% | 10% | |
| 15:00
16:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1017 hPa | 53 % | 13 °C | 22 % | 0% | 0% | 10% | 14% | |
| 16:00
17:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1017 hPa | 50 % | 13 °C | 21 % | 0% | 3% | 12% | 9% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1016 hPa | 53 % | 13 °C | 18 % | 0% | 2% | 8% | 10% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1016 hPa | 55 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 4% | 4% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1016 hPa | 62 % | 14 °C | 15 % | 0% | 1% | 3% | 10% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1016 hPa | 70 % | 14 °C | 38 % | 0% | 1% | 4% | 34% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 75 % | 14 °C | 7 % | 0% | 1% | 0% | 4% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1017 hPa | 76 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 77 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 80 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 14 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 57 % | 14 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 55 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1014 hPa | 54 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 55 % | 14 °C | 21 % | 7% | 16% | 0% | 6% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1014 hPa | 54 % | 14 °C | 48 % | 0% | 3% | 2% | 45% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1013 hPa | 53 % | 14 °C | 45 % | 0% | 0% | 1% | 43% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 56 % | 14 °C | 22 % | 0% | 1% | 2% | 21% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1012 hPa | 57 % | 14 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 60 % | 14 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 66 % | 15 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 74 % | 15 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1011 hPa | 78 % | 16 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 81 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Espinhaço, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1185; -8,5503
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 14 m
Administratívna časť:
- Distrito do Porto, Porto
- Vila Nova de Gaia, Vila Nova de Gaia, Porto
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Espinhaço, Portugalsko. Predpoveď počasia Espinhaço.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Espinhaço dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Espinhaço
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Espinhaço
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:08 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:11 | 26.04.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |